
Van dindag 20 december tot en met dinsdag 17 januari hebben we de nieuwe challenge “We want donuts but we need abs”. Dwars door de feestdagen heen, dwars door de donkere januari maand heen tot en met de blue monday, de dag die is uitgeroepen tot de meest deprimerende dag van het jaar. Waarom? Omdat mensen in deze tijd te veel donuts eten of toegeven aan andere zwakten: te veel drinken, te veel achter een beeldscherm zitten, te veel shoppen, te veel piekeren. De beste remedie: sporten! Een sixpack kweken! (of een bijna-sixpack)
De challenge duurt 29 dagen en we gaan proberen om zoveel mogelijk te sporten: wandelen, joggen, zwemmen, fitnessen, pilates, een 7 min buikspierensessie op youtube meedoen. Alles telt. Deel je training op dit prikbord en vermeldt steeds hoeveelste training het is: #1, #2, en wie weet tot en met #25. Eén woord kan genoeg zijn maar een uitgebreidere beschrijving wordt zeer gewaardeerd ter inspiratie van iedereen. En een foto erbij maakt het helemaal top.
De laatste dag van de challenge op dinsdag 17 januari gaan we een grachtenloopje lopen.
#23 Bodypump bij SportCity Shape. In combinatie met de kettlebell 2x 20 kg deadifts kan ik even niet te diep inademen, mijn body moet even herstellen 😉
Week 7/7 compleet. Elke dag minimaal 50 minuten fietsen en trainen.
#12 zaterdag 3 uur verhuizen
#13 zondagochtend kickboksen
#20 fitness op vrijdag
#21 fitess op zaterdag
#22 rondje begraafplaats op zondag
26# 27 #
5 januari koude training in de ardennen nog gedaan challange volbracht van mijzelf elke dag het koude riviertje in geweest.
27 # 6 januari rek en strek oefening 15 min
#5 Vandaag weer 1,5 uur wingen oefenen en voor het eerst hele kleine stukjes ‘gevlogen’
#19 vanmorgen gezwommen bij Boat & Co
#9 trage tocht Lutkemeerpolder gelopen (uit boekje van Rutger)
#11 90 minuten sportschool full body workout
#18 lange stadswandeling op donderdag
#19 thuistraining, ook op donderdag: half uur knock out home kickboksen (superleuk!), en een dumbbell en deadlift workout
#8 hardloopgroep
#10 hardloopgroep
#11 ochtendritueel van rek- en strek en wat krachtdingen 30 december
#12 krachttraining 30 december
#13 ochtendritueel 31 december
#14 ochtendritueel 1 januari
#15 ochtend ritueel 2 januari
#16 krachttraining 2 januari
#17 ochtendritueel 3 januari
#18 hardlopen 3 januari
#19 ochtendritueel 4 januari
#20 krachttraining 4 januari
#21 ochtendritueel 5 januari
#4 windsurfen 1 uur
(geen afbeelding want de Garmin stond op Yoga. Het blijft moeilijk de juiste sport op het horloge te kiezen zonder bril)
#8 hardlooptraining dinsdag met Joke
#9 kickboksen woensdagavond
22# 23# 24# 25#
Het begon in de ochtend workout biceps triceps gevolgd met een koude training.
In de avond een heftige challanges in de ardennen gedaan 2 uur zo veel mogelijk katjes halen uiteindelijk deed ik 6 rondjes van 3.3 en maakte daar een pr van in 1:47
Gevolgd met een sprong in het riviertje als extra koude training ben kapot
#16 training bij Joke gisteren
#17 vanmorgen anderhalf uur geschaatst op de Jaap Edenbaan
#18 vanmiddag koudetraining in de Nieuwe Meer. Ik durfde niet te zwemmen vanwege de heftige wind en hoge golven, heb 5 minuten aan het trapje in het water gehangen. Bijzondere ervaring!
En heel wat kilometers gefietst….
#14 bodypump op zondag. De nieuwe release, echt een hele leuke! Ik denk Kiki en Rafaël dit erg zullen waarderen als ze terug komen van vakantie.
#15 weer bodypump, en nu nog scherper kunnen coachen en zelf meedoen.
#16 thuistraining: biceps, triceps, schouders, deadlifts met kettlebell, booty training op dinsdag
#17 fitness, met Nono. Training UB2 (upperbody versie 2) in goede samenwerking en de training weer meer verfijnd met biceps latpull downs.
#7 middag mounatinbiken gisteren
#8 stadswandeling Arnhem
#7 hardlooptraining gisteren (waaronder meelopen in het molentje met de mannen)
#15 Nederland in beweging
#8 12km gewandeld naar Nieuw West en terug
#9 getraind met Joke
#5 (31 dec) Eerste hardloopwedstrijd. 9km door de duinen en het bos. Sylvestercross in Soest.
19 # 20# 21#
2 keer de koude training gedaan in het riviertje van burg reuland
21# challange 3.3 km tegen saul met 3 min achterstand die heb ik helaas verloren wel deed ik er 12:44 over
#7 vanaf vandaag weer lekker 40 min fietsen van en naar werk.
Vandaag in de sportschool interval getraind en kracht. Hardlopen op 1% helling op aangeven van Joke, maar kan nog wel wat bij denk ik ging vrij makkelijk.
Intervaltraining: 800 m, 400 m rust 200 m(5x) Laatste 600 meter lekker sprint je eruit nog. Voelt weer top.
#7 2jan 30 min zwemmen, 1 minuut watertrappelen, in het Marnix
16 # 17 # 18#
16 &17 2 keer koude training vandaag middag in het riviertje en in de avond onder begeleiding van Rafael, kiki en saul nog een sessie gedaan.
18 # workout 150 pushups 60 sqauds en 2 min jumping jacks
#14 Vanmiddag een Nieuwjaarsduik in Hoofddorp. Ik heb een video toegevoegd. In het begin saai om naar te kijken maar het staat erop!
trim.3757E469-1B24-4568-A468-1F3138CD5355
#5 31 december wandeling
#6 1 januari rondje hardlopen
#6 eindejaars PT met Joke op 30 dec
#6 training Joke 30 12
#7 ruim anderhalf uur door Houthaven en Westpoort gejogd.
#11 rondje joggen om de volkstuin op donderdag
#12 fitness op vrijdag
#13 lange wandeling door park en wijk op zaterdag
14 # & 15 #
11:30 gelopen op 3,4 km dit was mijn max max kon daarna niet meer ademen zag ook nog is sterretjes.
15# koude training in de ochtend
#17 koudetraining in rivier (2x)
#18 challenge loop (3,4 km) in 17.17’ gevolgd door kleine bergtrail cooling down
#13 Vanmorgen gezwommen bij Boat & Co
#6 zwemmen
#7 90 minuten bovenlichaam in de gym
#4 Hardloopgroep 22 dec
# 5 estafette challenge met Jeroen tegen Jesse
7 , 8 , 9 : 3 keer koude training in het riviertje
10 # challange tegen jeroen jasper met 10 min achterstand gelukkig gewonnen :))
11 # solo 3,4 km gelopen tijd 14:21
12# buikspier oefeningen
13 # 100 pushups gedaan
10 / 9 / 13 zijn vandaag mijn workouts 7, 8 zijn de koude trainingen van dinsdag en woensdag en 11, 12 ook van woensdag
#14: 29 dec: 12 km wandeling met Kiki met krachtoefeningen tussendoor
#15: 30 dec: koudetraining
# 16 30 dec: challenge estafette (3,4 km per persoon) tegen Jesse (6,8 km)
trim.2415B436-8270-4E80-9625-29B1C6D332AD
#6 een koudetraining in de rivier hier in de Ardennen. Was koud en het regende maar desalniettemin echt superlekker.